Fryzjerstwo

Oferujemy Państwu pełny zakres usług fryzjerskich: fachową poradę, regenerację włosów, czesanie, strzyżenie, farbowanie, balayage, styling, oraz upięcia ślubne.

 

Strzyżenie damskie jest najczęściej wykonywaną usługą. Kobiety korzystają z tej usługi średnio raz na miesiąc. Regularne podcinanie włosów wzmacnia je, nadaje kształtu fryzurze oraz ułatwia układanie włosów w warunkach domowych. Staramy się aby niezdecydowanym oraz wymagającym klientom zapewnić komfort usług, porady i odwagę na nowe modne stylizacje. Zależy nam aby każdy klient wychodzący z naszego salonu był usatysfakcjonowany.
Tym, co możemy zagwarantować każdej naszej klientce, jest przede wszystkim indywidualne podejście do potrzeb i wymagań. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi jesteśmy w stanie sprostać każdej usłudze fryzjerskiej dla kobiet. Wiąże się to zarówno z satysfakcją naszych klientek, jak i faktem, że zdobyta w ciągu 23 lat działalności wiedza oraz doświadczenie umożliwia nam fachową obsługę kobiety w każdym wieku. Podczas naszej pracy zadbamy także o zdrowie Państwa włosów oraz ich odpowiednie odżywienie – kosmetyki, z których korzystamy, to markowe preparaty, pozwalające włosom na bezpieczne modelowanie, zmianę koloru oraz dostarczające witamin i składników wzmacniających ich cebulki oraz strukturę.

Dzięki atrakcyjnemu cennikowi oraz miłej atmosferze nasze klientki polecają nas niezależnie od okazji, na którą ma być dana fryzura!

Oferujemy

Strzyżenie damskie od 25 zł
Farbowanie od 75 zł
Balayage od 80 zł
Dekoloryzacja + koloryzacja od 120 zł
Styling od 80 zł
Fryzury okolicznościowe, upięcie od 50 zł